בנייה רוויה

 

בוגן מערכות אלומיניום נחשבת לאחת החברות האיכותיות, המנוסות והמובילות בתחום מעטפת הבניין ומומחית בתכנון, ייצור והתקנה של מערכות אלומיניום בבנייה רוויה.

 

החברה הוקמה בשנת 1970 ומנוהלת על ידי בר בוגן שנולד לתוך עולם האלומיניום וצבר ניסיון רב. החברה מציעה מגוון רחב של פתרונות בתחום האלומיניום, עם גישה חדשנית ועדכנית לצד סביבה דיגיטלית המקלה על תהליך העבודה וחושפת בפני הלקוח תמונה מלאה של הפרויקט.

 

כל פרויקט אותו מובילה חברת בוגן מערכות אלומיניום נבדק על פי התקנים והסטנדרטים המחמירים ביותר, תוך הקפדה על ביצוע בדיקות על פי התקנים בחוק והכל על פי תו תקן ישראלי.

 

בזכות המפעל הגדול של החברה אשר כולל את כל הציוד הנדרש לתהליכי העבודה הרצויים בסטנדרט הגבוה בתחום האלומיניום ובזכות כח האדם המקצועי שלנו, אנו יכולים לעמוד גם בלוח זמנים צפוף ביותר ולתת מענה איכותי מהיר, אכפתי ואמין. במטרה לבצע כל פרויקט במומחיות עם בקרת איכות גבוהה על רמת הביצוע ודיוק מירבי.

 

עבודות ההתקנה שלנו מתבצעות על ידי צוותי התקנה מקצועיים ומנוסים אשר עובדים רק עם חברת בוגן מערכות אלומיניום בליווי של מנהל פרויקט מטעם החברה שלנו בשטח, הדואג להדריך ולפקח בהתאם לפרויקט. איכות היא ערך המלווה את החברה שלנו בכל פרויקט ולכן איכות לא נמדדת רק בטיב המוצר ובטיב ביצוע העבודות שלנו, אלא גם בטיבם של הצוותים אשר נבחרים בקפידה, עוברים הכשרות בתחום, מומחים ובעלי ניסיון עשיר אשר מבצעים את הפרויקטים של החברה במקצוענות רבה, בשיתוף פעולה ובעבודת צוות.

 

לכל פרויקט אמון מנהל פרויקט מטעם חברת בוגן מערכות אלומיניום המלווה את הפרויקט מתחילת ביצוע הפרויקט ועד למסירתו.

 

מחלקת התפעול, השירות והבדק זמינות ללקוחותינו עם צוות שרותי, זמין, מקצועי, יעיל ומיומן תוך הקפדה על מתן יחס אישי ואדיב ללקוחות שלנו. מערך השירות והבדק אצלנו בחברת בוגן מערכות אלומיניום קשוב ובעל תודעת שירות גבוהה ללא פשרות.

 

המחלקה הטכנית של החברה מובילה את עבודות התכנון בפרויקטים שלנו בתחום הבנייה הרוויה, הנעשות על ידי ראש המחלקה הטכנית ומהנדסי מחלקת התכנון שלנו. לחברה חשוב להעמיד לרשות לקוחותינו מחלקת תכנון פנימית שנמצאת עם הלקוח בקשר רציף וממקסמת את יכולות החברה למען הצלחת הפרויקט.