בנייה רוויה

לבוגן מערכות אלומיניום ניסיון רב בביצוע פרויקטים בתחום הבנייה הרוויה. החל משנת 1970 ביצעה ומבצעת החברה פרויקטים רבים של רבי קומות למגורים. החברה צברה למעלה מ-40 שנות ניסיון ומוניטין בייצור והתקנה של מערכות אלומיניום בפרויקטים רבים.

בוגן מערכות אלומיניום הנה מהחברות האיכותיות המובילות והבולטות בענף האלומיניום בארץ. עם השנים, רכשה החברה ידע וניסיון עתיר בייצור והתקנה של כל מערכות האלומיניום ומציעה מגוון רחב ומיוחד של פתרונות בתחום האלומיניום לקהל לקוחותיה, הכוללים בין היתר חברות בנייה, יזמים, אדריכלים, מעצבי פנים וקבלנים בענף הבנייה הרוויה, בנייה פרטית, בנייה מסחרית, ובנייה הציבורית. כיום בוגן מערכות אלומיניום מובילה בתחום מעטפת הבניין.

“הניסיון מדבר בעד עצמו”

עם ניסיון של עשרות שנים בענף האלומיניום אנו בבוגן מערכות אלומיניום מספקים איכות, מקצועיות, חדשנות, עמידה בזמנים, אמינות, אכפתיות, מחויבות וחשיבה מחוץ לקופסא. יש לנו שליטה מלאה על תהליכי הייצור וההתקנה, כאשר המפעל נותן מענה מהיר ועמידה בקצבי עבודה לחוצים ומציע את שירותיו עבור פרויקטים גדולים.

אנו גאים ביכולתנו להביא את הניסיון הרב שנצבר לניהול פרויקטים מאתגרים, תוך שימת דגש על ראייה רחבה, יצירתיות ומתן פתרונות ייחודיים בהתאמה אישית לכל פרויקט.

בבוגן מערכות אלומיניום התקנת מוצרי האלומיניום נעשית תוך הקפדה מלאה על כל תקני הבטיחות, הטרמיות והאקוסטיקה הנדרשים בתקן ועומדת בתקנים ובסטנדרטים מהמחמירים והגבוהים באחריות מלאה.

במרוצת השנים, צברנו קהל לקוחות גדול המונה מאות חברות בנייה, יזמים, אדריכלים, מעצבי פנים ובעלי דירות, הנהנים משירות מקצועי ואחריות לאורך זמן.