ניהול פרויקטים בתחום האלומיניום הינו עניין מאתגר, שדורש תכנון מוקדם נכון, תהליכי עבודה סדורים ומדויקים, ידע וניסיון. 

הידע והניסיון שרכשו אנשי החברה במרוצת השנים, מאפשרים לנו להציע מגוון רחב של פתרונות בתחום האלומיניום לבנייה הרוויה, ברמה הגבוהה ביותר.


עבור לקוחות החברה עומדות המחלקות השונות שמלוות אתכם לכל אורך העבודה על הפרויקט – המחלקה הטכנית אמונה על עבודות התכנון כולל שופדרואינג, צוותי התקנה מקצועיים ומנוסים המגיעים לביצוע בפיקוח מנהל פרויקט מטעם החברה וכן מחלקת, תפעול, שירות ובדק המלווה את הלקוח לכל אורך הדרך.


החברה עובדת על פי תהליכי עבודה מוגדרים מראש, במטרה לבצע כל פרויקט במהירות האפשרית ועל הצד הטוב ביותר, וזאת כדי לספק ללקוחותיה את הפתרון הטוב ביותר עבורם תוך הקפדה על סטנדרטים ותקנים לפי תו תקן ישראלי והכל לשביעות רצון הלקוחות.


אפיון העבודה

אנחנו מכירים את הלקוח, לומדים את הצרכים של הפרויקט ועל פיהם בונים את המפרט בהתאם לגודל הפתחים ומשלבים מערכות אלומיניום, הצללה ובידוד, בהתאם לעיצוב הבית ולתקציב.

שלב התכנון

אנשי המקצוע שלנו מכינים תכנית עבודה המתחשבת בפרויקט כולו, תוך התייחסות לכל נושא אותו אנו צפויים לפגוש במהלך העבודה. מנהל הפרויקט מגיע ונותן הנחיות מפורטות לקבלן ודואג שההכנות יתבצעו לפי הדרישות לפרטים שאופינו ובונים יחד את לוחות הזמנים.

בזכות המפעל רחב הידיים וכוח האדם הגדול העומדים לרשותנו, אנו יכולים לעמוד גם בלוחות הזמנים הצפופים ביותר.

שלב הייצור

מערך הייצור של החברה מתנהל באולם חדיש עם מערכות טכנולוגיות מתקדמות, לצד פיקוח של אנשי מקצוע בעלי ניסיון הפועלים בשיטות עבודה יעילות. המפעל מאופיין בבקרת איכות מהגבוהות בענף המלווה את כל תהליך הייצור.

שלב ההתקנה

ההתקנה נעשית על ידי צוותי התקנה מנוסים שעוברים הכשרה מקצועית. ובליווי של מנהל הפרויקט שדואג להדריך את הצוות בהתאם לצורכי הפרויקט, ובסיום כל פרויקט מתקיימות ישיבות צוות להפקת לקחים.

מנהל הפרויקט מבצע בקרת איכות שמביאה למוצר מושלם בהתאם לסטנדרטים הגבוהים של החברה. לכל פרויקט אמון מנהל פרויקט מטעם ‘בוגן מערכות אלומיניום’, בליווי פיקוח וניהול צמוד עם הלקוח. מנהלי הפרויקטים שלנו מלווים את התהליך מראשיתו ועד ההתקנה הסופית וזמינים ללקוח גם בהמשך הדרך.

אחריות

כל פרויקט אותו מובילה ‘בוגן מערכות אלומיניום’ נבדק על פי התקנים והסטנדרטים המחמירים ביותר, לשביעות רצונם של אלפי לקוחותינו. לאחר ביצוע הפרויקט אנו מבצעים בדיקות על פי התקנים בחוק ודרישות העבודה, ובמידה ונמצאו ליקויים – הם מטופלים במהרה. בנוסף, החברה מעניקה אחריות מלאה על מוצרי האלומיניום ונותנת שקט מירבי ללקוח, לחברתנו צוות מיוחד שנותן מענה לכל קריאת שרות תוך הקפדה על מענה מהיר, מקצועי ואיכותי ללקוח.

‘בוגן מערכות אלומיניום’ מומחים בייצור פתרונות אלומיניום במגוון רחב של פרויקטים בבנייה רוויה, בנייה פרטית, בנייה ציבורית ובנייה מסחרית. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם אנשי המכירות שלנו למידע נוסף ולקבלת הצעת מחיר מותאמת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן