פרופיל חברה

בוגן מערכות אלומיניום נחשבת לאחת החברות המנוסות, האיכותיות והמובילות בתחום מעטפת הבניין ומומחית בתכנון, ייצור והתקנה של מערכות אלומיניום בבנייה רוויה. החברה, הנותנת שירות לחברות יזמיות קבלניות וליועצי האלומינים מהמובילים בתחום בארץ, מציעה מגוון רחב של פתרונות בתחום האלומיניום בהם: חלונות אלומיניום, ויטרינות, תריסים ותריסים חשמליים וקירות מסך.

בוגן מערכות אלומיניום הוקמה בשנת 1970 ומנוהלת על ידי בר בוגן שנולד לתוך עולם האלומיניום וצבר ניסיון רב. החברה מציעה מגוון רחב של פתרונות בתחום האלומיניום. עם גישה חדשנית ועדכנית לצד סביבה דיגיטלית המקלה על תהליך העבודה וחושפת בפני הלקוח תמונה מלאה של הפרויקט.

כל פרויקט אותו מבצעת ומובילה חברת בוגן מערכות אלומיניום נבדק על פי התקנים והסטנדרטים המחמירים ביותר, תוך הקפדה  על ביצוע בדיקות על פי התקנים בחוק והכל על פי תו תקן ישראלי!

 

אנו ערוכים ומבצעים למעלה מ-1,000 יחידות דיור בשנה.

 

בזכות המפעל הגדול של החברה אשר כולל את כל הציוד הנדרש לתהליכי העבודה הרצויים בסטנדרט הגבוה ביותר בתחום האלומיניום וכח האדם המקצועי, אנו יכולים לעמוד גם בלוח הזמנים הצפוף ביותר ולתת מענה איכותי, מהיר, אכפתי, אמין, מחייב, חדשני ומקצועי עם חשיבה מחוץ לקופסה ובמטרה לבצע כל פרויקט במומחיות ובמהירות ביצוע עם בקרת איכות גבוהה על רמת ביצוע ודיוק מרבי ותוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים. 

 

 

מערך הייצור של החברה מתנהל באולם חדיש עם מערכות טכנולוגיות מתקדמות לצד פיקוח של אנשי מקצוע בעלי ניסיון הפועלים בשיטות עבודה יעלות. המפעל מאופיין בבקרת איכות מהגבוהות בענף האלומיניום המלווה את כל תהליך הייצור.

מערך עבודות ההתקנה שלנו מתבצע על ידי צוותי התקנה מקצועיים ומנוסים אשר עובדים רק עם בוגן מערכות אלומיניום, בליווי של מנהל פרויקט מטעם החברה, אשר נמצא בשטח ודואג להדריך ולפקח בהתאם לדרישות הפרויקט. איכות היא ערך המלווה את החברה שלנו בכל פרויקט ולכן איכות לא נמדדת רק בטיב המוצר ובטיב ביצוע העבודות, אלא גם בטיבם של הצוותים שלנו אשר נבחרים בקפידה, עוברים הכשרות מתאימות, מומחים ובעלי ניסיון עשיר אשר מבצעים את הפרויקטים שלנו במקצוענות גבוהה, בשיתוף פעולה ובעבודת צוות.

על כל פרויקט אותו מבצעת החברה אמון מנהל פרויקט מטעם החברה המלווה את הפרויקט מתחילת הביצוע ועד למסירתו.

מחלקת התפעול, השירות והבדק זמינה ללקוחותינו עם צוות שרותי, זמין, מקצועי, יעיל ומיומן, תוך הקפדה על מתן יחס אישי ואדיב ללקוחות שלנו. מערך השירות והבדק אצלנו בחברה קשוב ובעל תודעת שירות גבוהה ללא פשרות. 

המחלקה הטכנית אחראית לעבודות התכנון בפרויקטים של החברה בתחום הבנייה הרוויה ואלו נעשות על ידי ראש המחלקה הטכנית ומהנדסי מחלקת התכנון. לחברה מחלקת תכנון פנימית הנמצאת בקשר רציף עם הלקוח וממקסמת את יכולות החברה למען הצלחת הפרויקט. 

בין לקוחותינו

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן