פרופיל חברה

בוגן מערכות אלומיניום הינה מהחברות הבולטות בתחום האלומיניום והזכוכית, מומחית בייצור ובהתקנה של מערכות אלומיניום לבנייה רוויה, פרטית, מסחרית וציבורית.

החברה שהוקמה בשנת 1970 נחשבת לאחת החברות המובילות והמנוסות בתחום האלומיניום.

החברה רכשה ידע וניסיון עתיר שנים ומציעה מגוון רחב של פתרונות בתחום האלומיניום, בהם חלונות, ויטרינות, דלתות, מעקות, מחיצות, תריסים ותריסים חשמליים, כשהיא עושה זאת עם מומחיות, מהירות ביצוע, ניסיון רב, בקרת איכות גבוהה וחדשנות.

בוגן מערכות אלומיניום החלה כעסק משפחתי ונותרה ככזה גם כיום, כשהיא משלבת את יתרונותיו של מפעל חדשני ומודרני יחד עם גישה משפחתית חמה.

החברה התחילה את דרכה עם מפעל בבני ברק, עברה במרוצת השנים למפעל גדול יותר ביפו ובשנת 2018 חנכה מפעל מודרני ורחב היקף בפארק התעשייה ברקן, כתוצאה מגידול בפעילות המפעל.

המפעל הגדול מאפשר לבוגן להעניק פתרונות מהירים לקבלנים בהיקפי עבודה שונים, החל מבנייה רוויה ועד לבנייה פרטית, מסחרית וציבורית.

מנכ”ל החברה הוא בר בוגן שגדל לתוך עולם האלומיניום, צבר ניסיון רב והביא עימו גישה חדשנית ועדכנית, לצד סביבה דיגיטלית המקלה על תהליך העבודה וחושפת בפני הלקוחות תמונה מלאה של הפרויקט לכל אורכו.

הגישה הנמרצת שהביא עימו, מאפשרת לחברה לתת מענה מהיר ומקצועי ומציאת פתרונות יצירתיים, לדרישות השונות של היזמים, הקבלנים והלקוחות.

המפעל החדש של החברה מציג מצוינות, וכולל את כל הציוד הנדרש לתהליכי העבודה הרצויים בסטנדרט הגבוה ביותר בענף האלומיניום.

במפעל קיים אולם תצוגה המאפשר לראות את מגוון הפרופילים הקיימים בשוק ואת המוצרים, לחוש את ההבדלים ביניהם ולקבל כלים טובים יותר בבחירת המוצר. הצעות המחיר הנמסרות ללקוחות כוללות פירוט ממוחשב של העבודה, סקיצות של פתחי החלונות, מפרט חומרים ותכניות מקיפות לאישור לפני ביצוע.

שיטת העבודה שכוללת מנהל פרויקטים במפעל ומנהלי פרויקטים בשטח, מבטיחה ללקוחות עמידה בזמני אספקה מהירים, בקרת איכות ברמה הגבוהה ביותר, ביצוע הזמנות גדולות ומורכבות, עבודה מדויקת ומענה לדרישות הלקוח.
החזון של בוגן מבטיח להנגיש מעטפת חדשנית ויצירתית בתחום האלומיניום לבניה רוויה, פרטית, מסחרית וציבורית, המותאמת באופן אישי לצרכי כל לקוח, תוך הקפדה

על רמת ביצוע גבוהה במיוחד ודיוק מרבי.

בין לקוחותינו

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן