בנייה ציבורית

תחום הבנייה הציבורית עובר בשנים האחרונות מהפכה של ממש, כאשר יותר ויותר מבנים ציבוריים נבנים בשיטות בנייה מתקדמות. המהפכה הזאת מביאה עימה דרישות מורכבות ומאתגרות לבניית מבנים שיספקו שירותים לציבור ולהגיע לתוצאה הטובה ביותר.

העבודות המאתגרות מאפשרות לבוגן מערכות אלומיניום להשתמש בניסיון והידע הרב שצברה, יחד עם שימוש בטכנולוגיות החדשניות ביותר בתחום עבודות האלומיניום המוטמעות במפעל החדש של החברה.

פרויקטים ציבוריים רבים מלווים בדרישות בנייה מורכבות ומאתגרות החשיבה מחוץ לקופסא המאפיינת את בוגן מערכות אלומיניום, מסייעת לנו לייצר פתרונות לשילוב אלומיניום בהתאמה מיוחדת לכל פרויקט, ללא קשר לחומר המבוקש המיקום ולוחות הזמנים. הניסיון הרב מאפשר לאתר בעיות שהלקוח אינו מודע להן ולפתור אותן במהירות גם אם נדרשת עבודת ייצור חד פעמית ואף אומנותית.

בחברה מנהל פרויקט במפעל ובפרויקט עצמו שמלווה את הגופים המזמינים, היזם והקבלן לאורך כל תהליך הבנייה ומבטיח הגעה לתוצאות הרצויות של יצור והתקנה של מוצר מושלם ברמת גימור גבוהה תוך שימוש בחומרים המתקדמים ביותר שמבטיחים עמידות לאורך זמן רב.

החברה הייתה אמונה על הקמת פתרונות האלומיניום בשורה ארוכה של מבנים ציבוריים, בהם מרכז פרס לשלום, תיאטרון הסימטה, בית הספר למנהיגות יפו, המרכז האקדמי שלם ועוד…