בנייה פרטית

בוגן מערכות אלומיניום הנה מהחברות המובילות והבולטות בישראל בתחום האלומיניום עם ניסיון רב והתמחות בייצור ובהתקנה של מערכות אלומיניום בבנייה פרטית.

החברה מספקת פתרונות בתחום עבודות האלומיניום לפרויקטים רבים של בעלי דירות הבונים או משפצים את דירתם תוך התאמה אישית לכל לקוח ולכל פרויקט הניסיון הרב שצברה החברה מאפשר לה התאמה מרבית לפרויקט.

בבוגן מערכות אלומיניום נעשית מלאכת חשיבה והתאמה ללקוח הפרטי כשהמוצר מיוצר ומותקן באופן המדויק ביותר ומתוך בחירה נכונה של חומרים וכמויות לצד מלאכת התקנה.

גודלו של מפעל החברה מאפשר לה להתחשב בלוחות הזמנים של הלקוחות לעמוד גם בלוחות זמנים צפופים ולהשתלב בצורה מקסימלית בצרכי הלקוח. אלה ועוד יוצרים חסכון בהוצאות מיותרות שאינו בא על איכות החומרים, איכות העבודה או איכות ההתקנה. החברה מספקת את הפתרון המתאים ביותר ללקוח תוך הקפדה על סטנדרטים ותקנים מחמירים בינלאומיים וישראלים, והכל לשביעות רצון הלקוח, שזוכה לאחריות על מוצרי האלומיניום המסופקים על ידי החברה.

לבוגן מערכות אלומיניום ניסיון רב בעבודה מול לקוחות פרטיים, אדריכלים, קבלנים, יזמים ומעצבי פנים. החברה מציעה מגוון רחב של מוצרי אלומיניום, בהם חלונות, ויטרינות, דלתות, מעקות, מחיצות, תריסים ותריסים חשמליים. האלומיניום אותו מספקת החברה הפך לחומר המועדף בבנייה פרטית, והוא מגיע בדגמים רבים המתאימים לכל פרויקט.

לחברה ישנו אולם תצוגה בו ניתן להתרשם ממגוון הפרופילים הקיימים בשוק, ולהיפגש עם אנשי מקצוע שייעצו ויסייעו בבחירת המערכת המתאימה ביותר עבורכם.